OKULA DEVAM SİGORTASI
Çocuğunuzun eğitim giderlerini tek bir poliçe ile teminat altına alın, uzun seneler boyunca riskleri unutun…
Okula Devam Eğitim Sigortası ile vefat, tam ve daimi sakatlık durumunda, sigorta süreniz sonuna kadar her yıl eğitim giderleri  Okula Devam Eğitim Sigortası  tarafından karşılanır.
Okula Devam Eğitim Sigortası Nedir?
Sigortalı velinin yaşamasını kaybetmesi veya tam ve daimi sakatlığa uğraması durumunda çocuğun eğitimine destek için her yıl başlangıçta belirlenen eğitim tutarının  çocuğun okula devam etmesini sağlamak amacıyla ödenmesini içerir.
*Yıllık Eğitim Tutarı TL EURO USD
2.500 a a a
5.000 a a a
10.000 a a a
15.000 a a a
20.000 a a a
30.000 a x a

 

Eğitim masraflarınıza göre yukarıdaki tablodan, farklı planlarımızdan birini seçebilirsiniz.

Okul Masraflarının artışını gözönünde bulundurarak TL tutarında %10 a kadar prim artış oranı belirleyebilir ya da poliçenizi dövize (USD,EUR) endeksli yaptırabilirsiniz.

 

OKULA DEVAM EĞİTİM SİGORTASININ 2 SEÇENEĞİ BULUNMAKTADIR:

1. OKULA DEVAM HAYAT EĞİTİM SİGORTASI : Hastalık ve kaza risklerine karşı

2. OKULA DEVAM FERDİ KAZA  EĞİTİM SİGORTASI: Kaza risklerine karşı

Sigortalı velinin vefatı ya da tam ve daimi sakatlanması durumunda ; belirlenen yıllık eğitim tutarı* sigorta süresi sonuna kadar geri kalan yıllar boyunca “her yıl ”öğrencinin okulan devamını sağlamak amacı ile Okula Devam Eğitim Sigortası tarafından ödenir.

Örnek:

40 yaşında bir baba, 7 yaşındaki çocuğunun eğitimini güvence altına almak için 11 yıllık sigorta süresi seçtiğinde ve 4. Yıl içinde vefat ettiğinde ,8 yıl boyunca her yıl başlangıçta belirlenen yıllık eğitim tutarı * Groupama Emeklilik tarafından ödenir.

* 18-60 yaş arasındaki anneler, babalar ya da çocuğun eğitim masrafını üstlenen büyükanne, hala, dayı gibi diğer yakınşar 0-24 yaş arasındaki çocuklarınıza Okula Devam Sigortası alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Sigorta priminizi toplu tek ödeme veya aylık /3 aylık / yıllık taksit seçenekleriyle maksimum3 yılda tamamlanacak şekilde ödeyebilirsiniz.

Vergi Avantajı:

Yürürlükteki vergi kanunlarına göre sigorta primlerinizi belirli bir miktara kadar vergi matrahından düşebilme avantajından yararlanabilirsiniz.