Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası Nedir?

Fibaemeklilik olarak çocuğunun eğitiminin senin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve onun için hayal ettiğin geleceği Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile güvence altına alıyoruz.

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile çocuğunun eğitimi için gelecek planları kurarken başına gelebilecek vefat ya da maluliyet durumda çocuğunun eğitim masraflarını Fibaemeklilik olarak karşılıyoruz. Ayrıca bu poliçenin sana sunduğu ayrıcalıklı Asistans Hizmetleri’nden de faydalanabilmeni sağlıyoruz.

Neden “Mutlak Eğitim Plus” Sigortası Almalısın?

Çünkü Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile beklemeyen kazalara karşı hazırlıklı olursun. Böylece bu riskler ile karşılaştığında bile çocuğunun eğitimi yarım kalmaz; iyi bir eğitim almaya devam eder. Üstelik bu sigortada vefat ve kaza sonucu maluliyet teminatlarına ek olarak bir de ayrıcalıklı Asistans Hizmetlerimiz ile çocuğunun eğitim sürecine katkı sağlarız.
Ayrıca Fibaemeklilik’ten Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası satın aldığında, AÇEV – Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağış yapmış ve hiç tanımadığın çocukların da eğitimine katkı sağlamış olduğunu bilmeni isteriz.

“Mutlak Eğitim Plus” Sigortasının Sağladığı Teminatlar Nelerdir?

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası teminatları aşağıdaki durumlarda geçerli olur.

  • Vefat Teminatı: Tercihine göre yıllık eğitim maliyeti belirlenir. Vefat durumunda, kalan eğitim süresini karşılayacak tutar, bir defada çocuğunun geleceği için ödenir.
  • Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde kaza geçirerek derhal ya da iki sene içerisinde malul kalman durumunda daimi maluliyet tazminatı ödenir. Tazminat bedeli, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarında belirtilen maluliyet oranları cetveline göre belirlenir.
  • Asistans Teminatı: Poliçe kapsamında dil kurslarında, kolejlerde, yaz okullarında ve kreşlerde indirim ile Kariyer – Eğitim Koçluğu Danışma Hizmeti verilir.

“Mutlak Eğitim Plus” Sigortasının Avantajları Nelerdir?

Ayrıca Fibaemeklilik olarak poliçe kapsamında “EvdekiBakıcım” ile işbirliği yaparak Dijital Ajans hizmetini ücretsiz, bakıcılık hizmetlerini ise %25 indirimli alabilmeni sağlıyoruz.

EvdekiBakıcım platformunda;

  • 531 TL değerindeki Dijital Ajans Modeli’ni ücretsiz olarak kullanır,
  • Klasik Ajans Modeli’ni kullanmak istersen bu hizmetlerden %25 indirimle yararlanır,
  • Saatlik oyun ablası ve bakıcı randevularında ise yine %25 indirimden yararlanırsın.

Dijital Ajans Modeli Nedir?

Eğer tam zamanlı (gündüzlü veya yatılı) bebek, çocuk ya da yaşlı bakıcısı istiyorsan bu model, tam senlik.
Bu poliçe ile 531 TL değerindeki Garanti Paketi’ni yılda 1 defa ücretsiz olarak kullanabilirsin.
Bu plana, bakım ihtiyaçlarını girdikten sonra EvdekiBakıcım sana özel bir iş ilanı oluşturur ve iş ilanın, EvdekiBakıcım.com üzerinden yayımlanır. EvdekiBakıcım’ın aday havuzunda yer alan bakıcılar iş ilanına başvurur. Sen de kendi iş ilanına başvuran ya da aday havuzundan seçtiğin adaylar ile görüşmeye başlayarak, en iyi sonucu alabileceğin tüm süreci yönetirsin.
İş ilanın, bir ay boyunca yayında kalır ve iş ilanına başvuran kişilerin profiline 3 ay boyunca ulaşabilirsin.

Klasik Ajans Paketi

Bu modelde Evdekibakıcım tarafından sana özel bir Aile Deneyimi Uzmanı atanır. Atanan Aile Deneyimi Uzmanı, istediğin kriterlerdeki bakıcı adayları 1 hafta içinde sana sunacaktır.
Bu poliçe ile hizmet karşılığı olarak ödeyeceğin komisyon tutarından %25 indirimli yararlanırsın.
Ayrıca çalışmaya başladığın bakıcı için 3 ay boyunca hizmet garantisi altında olursun.

Saatlik Bakıcı ve Oyun Ablası

İstediğin kriterlere göre karşına çıkan listedeki adayların profillerine bakıp videolarını izleyebilir, mesajlaşıp randevu oluşturabilirsin.
Randevu oluştururken gelen ödeme ekranında yer alan “indirim kodu kullan” kısmına sana verdiğimiz kodu yazıp %25 indirim ayrıcalığından yararlanabilirsin.
Ayrıcalıklarla ilgili bilgi almak için 0212 951 02 01 numaralı telefondan EvdekiBakıcım destek hattını arayabilirsin veya destek@evdekibakicim.com adresine poliçe numarasını belirterek e-posta atabilirsin.

Mutlak Eğitim Plus Sigortası ile İlgili  Bilmen Gerekenler

  • Mutlak Eğitim Plus Sigortası ile çocuğunun ya da bir öğrencinin eğitimini üstlenmek için 18 – 65 yaş aralığında olmalısın.
  • Sigorta süresi, sigorta başlangıç tarihinden itibaren kalan eğitim süresine göre belirlenir. En az 2 yıl, en çok 20 yıl olabilir.
  • Nakit ödemesi çocuğunun kalan eğitim süresi baz alınarak yapılır. Riskli bir durumla karşılaştığında yıllık eğitim masrafı ile kalan eğitim yılı çarpılır ve Fibaemeklilik’in ödeme yapması gereken miktar böylece hesaplanmış olur.